BIP

Główna

Rusza XVI Konkurs „Społecznik Roku 2017”

Image

Wojewoda Lubuski ogłasza XVI edycję Konkursu „SPOŁECZNIK ROKU 2017” w pomocy społecznej woj. lubuskiego. Do Konkursu mogą przystępować osoby, instytucje, organizacje, które przyślą pracę w formie opracowania literackiego, wiersza, filmu, reportażu lub audycji (słuchowiska) na temat swoich działań w obszarze wsparcia społecznego.

V BAL CHARYTATYWNY - MIKOŁAJKI 2017

Image

Stowarzyszenie Opiekuńcze "O UŚMIECH DZIECKA" zaprasza na Bal Mikołajkowy pod patronatem STAROSTY GORZOWSKIEGO, który odbędzie sie 2 grudnia 2017 r. w sali MCK przy ul. Wawrzyniaka 66a w Gorzowie Wlkp.

"Przyroda Ziemii Bogdanieckiej"

Image

Wójt Gminy Bogdaniec informuje, iż w ramach konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze na wydawnictwo ekologiczne o tematyce ochrony krajobrazu, różnorodności biologicznej i bogactwa środowiska przyrodniczego województwa lubuskiego Gmina Bogdaniec otrzymała dofinansowanie na zadanie pn. książka „ Przyroda Ziemi Bogdanieckiej”.

Spotkanie dotyczące ekonomii społecznej

Image

27 września br. w Gorzowie odbyło się spotkanie Regionalnego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Lubuskiego. W siedzibie Stowarzyszenia Pracowników Służb Społecznych „Krąg” spotkali się przedstawiciele instytucji i organizacji zaangażowanych w budowę sektora ekonomii społecznej w regionie. Spotkanie poprowadził dyrektor Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, Jakub Piosik.

"Gorzów Powiat 17"

Image

W dniach 4-5 października 2017 roku na terenie powiatu gorzowskiego odbyły się ćwiczenia obronne pk. "Gorzów Powiat 17". W ćwiczeniach brały udział wszystkie gimny oraz służby, inspekcje i straże powiatu.