Kultura i Edukacja

XVI TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT 2018

Image

W dniach 13-14 marca 2018 roku w Gorzowie Wlkp. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Słowiańskiej 10 odbędą się XVI Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2018. Impreza ma na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej.

Za nami jesienne targi w Gliśnie

Image

W miniona niedzielę 17 września 2017r. Powiat Gorzowski po raz kolejny uczestniczył w imprezie integracyjno – promocyjnej "Jesień w Gliśnie”. W tradycyjnym turnieju wsi nasz powiat reprezentowało sołectwo Lubno z gminy Lubiszyn.

Fundacja BOŚ zaprasza szkoły do udziału w konkursach

Image

Fundacja Banku Ochrony Środowiska już od 8 lat prowadzi działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Projekty o tematyce ekologicznej i zdrowotnej kierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Obecnie trwają zapisy do konkursów „Zdrowo Jem, Więcej Wiem.” oraz „Postaw na Słońce.”

"Jesień w Gliśnie" już w najbliższą niedzielę

Image

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do udziału w imprezie integracyjno – promocyjnej "Jesień w Gliśnie”, która odbędzie się 17 września br. na terenach pałacowych w Gliśnie. W tym roku w turnieju wsi Powiat Gorzowski będzie reprezentowany przez sołectwo Lubno z gminy Lubiszyn.