BIP

Powiat

Agro-Market24 - nowa platforma rolnicza

Image

Uprzejmie informujemy o nowoczesnej platformie rolniczej Agro-Market24. Portal umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń, przeglądanie listy ogłoszeń i przede wszystkim znalezienie potencjalnych odbiorców na swoje produkty.

Wielkanocne rękodzieła mieszkańców domów pomocy

Image

Palmy, pisanki, ręcznie malowana ceramika, ozdoby z drewna i masy solnej, kwiaty w koszyczkach z wikliny papierowej oraz ozdoby na wielkanocny stół można było podziwiać 17 marca na tegorocznych, pierwszych "Targach Wielkanocnych z Misją"na dworcu kolejowym w Kostrzynie nad Odrą.

Działania służb powiatowych - czas podsumowań

Image

28 listopada br. w starostwie powiatowym w Gorzowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem starosty gorzowskiego Małgorzaty Domagały. Głównym celem spotkania było podsumowanie ćwiczeń w jakich brał udział powiat oraz realizacja działań w trakcie zwalczania skutków silnych wiatrów.

XXVIII sesja rady powiatu

Image

25 września 2017r. odbyła się XXVIII sesja rady powiatu gorzowskiego. Podczas sesji radni wysłuchali informacji skarbnika powiatu o wykonaniu budżetu powiatu gorzowskiego za I półrocze 2017 r.