BIP

Wydziały

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 405

95 7330 404 

tel./fax

Anna Grzegolec

biuro@powiatgorzowski.pl

103

 1

Sylwia Piskorek

radapowiatu@powiatgorzowski.pl

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 446

Naczelnik Wydziału

Regina Kaczmarczyk

budzet@powiatgorzowski.pl

212

 2

95 7330 445

Liliana Tarasiuk

l.tarasiuk@powiatgorzowski.pl

211

95 7330 483

Izabela Owsianik

finansowy@powiatgorzowski.pl

210

95 7330 514

Karolina Andrzejczyk

95 7330 477

Izabela Flis

i.flis@powiatgorzowski.pl

95 7330 444

Agnieszka Gajda

a.gajda@powiatgorzowski.pl

209

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 424

Geodeta Powiatowy

p.o. Naczelnika Wydziału

Piotr Trybała

podgik@powiatgorzowski.pl

geodetapowiatowy@powiatgorzowski.pl

015

0

95 7330 442

Z-ca Naczelnika Wydziału

Jadwiga Wilbik

nieruchomosci@powiatgorzowski.pl

213

 2

95 7330 482

Joanna Basta

ochronagruntow@powiatgorzowski.pl

203
95 7330 443

Irena Wałaga

i.walaga@powiatgorzowski.pl

214
95 7330 499

Sylwia Jasińska

s.jasinska@powiatgorzowski.pl

95 7330 422

Bernadeta Mielczarek

014

0

Aleksandra Solich

ewidencjagruntow@powiatgorzowski.pl

rejcen@powiatgorzowski.pl

95 7330 423

Dorota Dolata

013

Krzysztof Rajtar

 

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 425

ZESPÓŁ UZGADNIANIA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Grażyna Rusek

zud@powiatgorzowski.pl

017

0

95 7330 427

Przemysław Wojciechowski

kerg2@powiatgorzowski.pl

019

95 7330 429

Anna Kurtyka

kerg3@powiatgorzowski.pl

Paulina Niekrasz

kerg1@powiatgorzowski.pl

95 7330 428

Ewa Miś

mapy@powiatgorzowski.pl

022

Magdalena Firlej

95 7330 426

Bogdan Bednar

geodezja@powiatgorzowski.pl

016

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 469

Naczelnik Wydziału

Bartosz Jankowski

b.jankowski@powiatgorzowski.pl

219

 2

95 7330 484

tel./fax

Ewa Kogucka

e.kogucka@powiatgorzowski.pl

218

95 7330 411

Tomasz Czerwonko

t.czerwonko@powiatgorzowski.pl

95 7330 450

Małgorzata Mierkiewicz

sprawyspoleczne@powiatgorzowski.pl

215

95 7330 476

Lidia Buszkiewicz

zdrowie@powiatgorzowski.pl

217

95 7330 448

Wioleta Krawczyk / Sandra Romanowska

s.romanowska@powiatgorzowski.pl

95 7330 438

Przemysław Szabat

p.szabat@powiatgorzowski.pl

95 7330 478

Magdalena Nowak

m.nowak@powiatgorzowski.pl

216

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 449

Wiesław Ciepiela

rzecznikprasowy@powiatgorzowski.pl

redakcja@powiatgorzowski.pl

202

2

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

95 7330 417

Naczelnik Wydziału

Krzysztof Cisek

srodowisko@powiatgorzowski.pl

121

95 7330 418

Katarzyna Hałaczkiewicz

k.halaczkiewicz@powiatgorzowski.pl

122

Edyta Mazurek

e.mazurek@powiatgorzowski.pl

95 7330 419

Katarzyna Ważowska

k.wazowska@powiatgorzowski.pl

123

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 456

Naczelnik Wydziału

Janina Machała

budownictwo@powiatgorzowski.pl

224

 2

95 7330 454

Kinga Zarówna

sekretariatba@powiatgorzowski.pl

221

Emilia Skrzypek

e.skrzypek@powiatgorzowski.pl

95 7330 453

Alicja Pawlak

a.pawlak@powiatgorzowski.pl

220

Teresa Wiesława Maczaluk

t.maczaluk@powiatgorzowski.pl

95 7330 474

Z-ca Naczelnika Wydziału

Aneta Samulczyk

a.samulczyk@powiatgorzowski.pl

95 7330 473

Renata Janiszewska

r.janiszewska@powiatgorzowski.pl

223
95 7330 455

Emilia Tymek

e.tymek@powiatgorzowski.pl

Anna Sieradzan

a.sieradzan@powiatgorzowski.pl

95 7330 486

Maria Jolanta Staszak

m.staszak@powiatgorzowski.pl

222

Alicja Surmańska - Stefańska

a.stefanska@powiatgorzowski.pl

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

 

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA

Filia Kostrzyn nad Odrą

   

95 7278 103

Katarzyna Żurawska

Monika Szkolna

filiabak@powiatgorzowski.pl

 

 

 

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA  

Filia Witnica

 

 

95 7216 487

Anna Małgorzata Kowalska

 

 

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 419

Anna Suszczyńska

annasuszczynska@wp.pl

pn.  7:30 – 17:00

śr.-czw.  7:30 – 15:30

pt.   7:30 – 10:00

123

 1

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 480

Naczelnik Wydziału

Magdalena Król

m.krol@powiatgorzowski.pl

111

 1

p.o. Naczelnika Wydziału

Magdalena Perz

m.perz@powiatgorzowski.pl

95 7330 407

Ewa Koralewska

e.koralewska@powiatgorzowski.pl

113
95 7330 409

Katarzyna Hoffmann

k.hoffmann@powiatgorzowski.pl

95 7330 408

Radcowie prawni:

Magdalena Gudzowska-Kolczyńska

Kancelaria Kukier i Pielin

radcaprawny.mgk@powiatgorzowski.pl

112

95 7330 440

Urszula Sroka

administracja@powiatgorzowski.pl

110

95 7330 497

Dawid Witkowski

d.witkowski@powiatgorzowski.pl

95 7330 412

Michał Woźniak

m.wozniak@powiatgorzowski.pl

95 7330 457

Informatyk

UNIPIN S.C.

informatyk@powiatgorzowski.pl 

104

95 7330 420

Konserwator: Tadeusz Ruszlewicz

Kierowca: Andrzej Buryn

 

0

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro


95 7330 439

Marcin Mazurek

rzecznikkonsumentow@powiatgorzowski.pl

              pn.  7.30 - 13.30

              śr.   7.30 - 15.30

              pt.  7.30 - 12.00

109

1

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro


95 7330 413

Naczelnik Wydziału

 

 

107

 1

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Dorota Śliwińska

kryzys@powiatgorzowski.pl
pelnomocnik@powiatgorzowski.pl

95 7330 415

Natalia Jasińska 

kryzys@powiatgorzowski.pl

 

 

 

108

 

95 7330 414

95 7330 415

POWIATOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO
tel. służbowy całodobowy - 501 780 903

kryzys@powiatgorzowski.pl

95 7330 416

FAX Wydział ZK

 95 7330 415

Kancelaria Niejawna

Natalia Jasińska

106

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

95 7330 435

Naczelnik Wydziału

Tadeusz Rybiński

t.rybinski@powiatgorzowski.pl

komunikacja@powiatgorzowski.pl

115

95 7330 437

Magdalena Świerczyńska

- wydawanie uprawnień do wykonywania krajowego transportu drogowego

- nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców

- działalność regulowana

032

Agata Nowak/Angelika Rogacewicz

- usuwanie pojazdów

95 7330 436

PRAWO JAZDY

Maria Kosmowska

031

95 7330 430

Magdalena Mazankiewicz

030

95 7330 475

STACJE DIAGNOSTYCZNE

Roman Brzozowski

roman.brzozowski@powiatgorzowski.pl

031

95 7330 462

REJESTRACJA POJAZDÓW

Marta Dawidowicz

025

Katarzyna Pelc

95 7330 431

Beata Prończuk

026

 

Paula Kubiak

95 7330 432

Katarzyna Bielecka/Beata Mazurczyk

Z-ca Naczelnika Wydziału

Bartosz Kmita

95 7330 492

FAX Wydz. Komunikacji

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7278 146

Katarzyna Wysoczańska

Dagmara Wilmańska

 

 

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7314 570

Naczelnik Wydziału

Paweł Tokarczuk

tel. kom. 505 053 360

pzdgorzow@op.pl

 

Baczyna
ul. Myśliborska 2

Ewa Bielicka

tel. kom. 660 762 527

 

95 7315 021

tel./fax

Zygmunt Jaworski

tel. kom. 504 274 154

Lidia Chudalewska

tel. kom. 504 219 768

Anna Czarnodolska

Franciszek Ludniewski

tel. kom. 509 219 768

Dróżnicy

tel. kom. 600 377 172

Nr  telefonu

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

95 7330 406

Fundacja AD Rem

pn. - pt.    9.00 - 13.00

116

1

Punkty nieodpłatnej  pomocy prawnej w powiecie gorzowskim

 

Siedziba punktu Czas pracy punktu
Punkt nr 1

Europejskie Centrum Spotkań Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Kostrzyńskie Centrum Wspierania Biznesu, ul. Fabryczna 5, Kostrzyn nad Odrą.

   poniedziałek, piatek

      - adwokat

środa - radca prawny

   godz. 9.00-13.00

  
                       

Urząd Miasta i Gminy Witnica,

ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6

   wtorek, czwartek

   godz. 9.00-13.00

   radca prawny

   adwokat                               

Punkt nr 2

Urząd Gminy Lubiszyn,

ul. Plac Jedności Robotniczej 1

   poniedziałek

   godz. 9.00-13.00

   radca prawny

   adwokat                               

Gminna Biblioteka Publiczna w Kłodawie

ul. Gorzowska 22

   wtorek, 

   godz. 9.00-13.00

   radca prawny

   adwokat                        

Gminny Ośrodek Kultury w Santoku, ul. Gorzowska 37

    środa

    godz. 9.00-13.00

    radca prawny

    adwokat                               

Gminne Centrum Informacji w Bogdańcu,

ul. Mickiewicza 54

   czwartek

   godz. 9.00-13.00

   radca prawny

   adwokat                          

Urząd Gminy Deszczno,

ul. Lubuska 90

   piątek

   godz. 9.00-13.00

   radca prawny

   adwokat         

Punkt nr 3

Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp.,

ul. Pankiewicza 5-7

   poniedziałek - piątek

   godz. 9.00-13.00

   Organizacja pozarządowa

   Fundacja "Ad Rem"

   radca prawny