BIP

Wydziały

Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Pietro E-mail

95 7330-405

95 7330-404  tel./fax

Anna Grzegolec / Wojciech Maciejewski

103

Piętro 1

biuro@powiatgorzowski.pl

Sylwia Piskorek/ Izabela Tomczyk

radapowiatu@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-446

Naczelnik Wydziału

Regina Kaczmarczyk

211

Piętro 2

budzet@powiatgorzowski.pl

95 7330-483

Izabela Owsianik

210

finansowy@powiatgorzowski.pl

95 7330-514

Karolina Andrzejczyk

k.andrzejczyk@powiatgorzowski.pl

95 7330-477

Izabela Flis

i.flis@powiatgorzowski.pl

95 7330-444

Agnieszka Gajda

209

a.gajda@powiatgorzowski.pl

 

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-421

Geodeta Powiatowy

Naczelnik Wydziału

Piotr Trybała

012

Parter

geodetapowiatowy@powiatgorzowski.pl

95 7330-422

Bernadeta Mielczarek

014

Parter

ewidencjagruntow@powiatgorzowski.pl

Aleksandra Solich

95 7330-423

Dorota Dolata

013

Krzysztof Rajtar/ Agata Bielawska

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330 499

Kierownik Biura

Sylwia Jasińska

213

Piętro 2

nieruchomości@powiatgorzowski.pl

s.jasinska@powiatgorzowski.pl

95 7330 482

Joanna Basta

203

Piętro 2

ochronagruntow@powiatgorzowski.pl

95 7330 441

Lucyna Dudek

203

Piętro 2

l.dudek@powiatgorzowski.pl

95 7330 443

Irena Wałaga

214

Piętro 2

i.walaga@powiatgorzowski.pl

95 7330 442

Agnieszka Werbińska

a.werbinska@powiatgorzowski.pl

 

 

Nr telefonu

Pracownicy

Nr pokoju

Piętro

E-mail

95 7330-424

Andrzej Domżalski

015

Parter

podgik@powiatgorzowski.pl

95 7330-425

Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej

Grażyna Rusek

017

zud@powiatgorzowski.pl

95 7330-427

Przemysław Wojciechowski

019

 

 

 

kerg2@powiatgorzowski.pl

95 7330-429

Paulina Niekrasz

kerg1@powiatgorzowski.pl

kerg5@powiatgorzowski.pl

Anna Kurtyka

kerg3@powiatgorzowski.pl

95 7330-428

Ewa Miś

023

mapy@powiatgorzowski.pl

95 7330-426

Bogdan Bednar

016

geodezja@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-469

Kierownik Biura

Bartosz Jankowski

tel. kom. 505 053 319

219

Piętro 2

 

b.jankowski@powiatgorzowski.pl

95 7330-484

tel./fax

Ewa Kogucka

218

ewa.kogucka@powiatgorzowski.pl

95 7330-411

Tomasz Czerwonko

t.czerwonko@powiatgorzowski.pl

95 7330-450

Małgorzata Mierkiewicz

215

sprawyspoleczne@powiatgorzowski.pl

95 7330-476

Lidia Buszkiewicz

217

zdrowie@powiatgorzowski.pl

95 7330-448

Wioleta Krawczyk/ Sandra Romanowska

s.romanowska@powiatgorzowski.pl

95 7330-449

Wiesław Suchogórski

202

 

 

Kamil Jakubowski

102

Piętro 1

 

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-478

 

Magdalena Nowak

216

Piętro 2

m.nowak@powiatgorzowski.pl

95 7330-438

Przemysław Szabat

217

Piętro 2

p.szabat@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-417

Kierownik Biura

Krzysztof Cisek

tel. kom. 508 187 417

121

Piętro 1

 

srodowisko@powiatgorzowski.pl

95 7330-418

Katarzyna  Hałaczkiewicz

Iwona Tuszakowska

122

i.tuszakowska@powiatgorzowski.pl

Małgorzata Szulc

m.szulc@powiatgorzowski.pl

95 7330-418

Monika Klimczak

122

m.klimczak@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-474

Naczelnik Wydziału

Aneta Samulczyk

tel. kom. 509 219 956

221

Piętro 2

budownictwo@powiatgorzowski.pl a.samulczyk@powiatgorzowski.pl

95 7330-454

Kinga Zarówna

 Emilia Skrzypek / Martyna Nachowiak

224

sekretariatba@powiatgorzowski.pl

95 7330-466

95 7330-456

Agnieszka Zdrowowicz

Alicja Pawlak

220

 

a.zdrowowicz@powiatgorzowski.pl

a.pawlak@powiatgorzowski.pl

 

95 7330-453

Z-ca Naczelnika Wydziału

Teresa Wiesława Maczaluk

t.maczaluk@powiatgorzowski.pl

95 7330-473

Anna Sieradzan

223

a.sieradzan@powiatgorzowski.pl

95 7330-455

Beata Dudek/ Emilia Tymek

e.tymek@powiatgorzowski.pl

95 7330-486

Alicja Surmańska-Stefańska

222

a.stefanska@powiatgorzowski.pl  

 
Nr telefonu Lokalizacja/Pracownicy     E-mail

 

Wydział Budownictwa

Filia Kostrzyn nad Odrą

 

 

 

95 7278-103

Katarzyna Żurawska

Monika Kiewra

 

 

filiabok@powiatgorzowski.pl

 

 

Wydział Budownictwa

Filia Witnica

 

 

 

95 7216-487

Joanna Sokołowska

 

 

j.sokolowska@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy/nr telefonu komórkowego Nr pokoju Piętro Godziny pracy/E-mail

95 7330-419

Anna Suszczyńska

tel. kom. 505 053 290

123

Piętro 1

pn.  7:30 – 17:00

               śr.-czw.  7:30 – 15:30

pt.    7:30 – 10:00

annasuszczynska@wp.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-407

Ewa Koralewska / Łukasz Kaput

113

Piętro 1

e.koralewska@powiatgorzowski.pl

l.kaput@powiatgorzowski.pl

95 7330-409

Katarzyna Hoffmann

113

k.hoffman@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-531

Joanna Śliwa

115

Piętro 1

iod@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro Godziny pracy/e-mail

95 7330-439

 
Marcin Mazurek

 

012

Parter

pn.   7:00 – 13:30

śr.    7:00 – 15:30

pt.    7:00 – 12:00

rzecznikkonsumentow@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-415

Mieczysław Mołodciak / Natalia Jasińska

108

Piętro 1

kryzys@powiatgorzowski.pl

 

95 7330-414

Tomasz Danił

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mai/Informacje

95 7330-435

Naczelnik Wydziału

Tadeusz Rybiński

015

Parter

t.rybinski@powiatgorzowski.pl

komunikacja@powiatgorzowski.pl

95 7330-437

Magdalena Świerczyńska

Agata Nowak / Justyna Mielnik

032

Piętro 1

- wydawanie uprawnień do   wykonywania krajowego transportu drogowego

- nadzór nad ośrodkami szkolenia  kierowców

95 7330-436

Magdalena Mazankiewicz

 031

Parter

 

 

Katarzyna Iwanowicz

 

95 7330-430

Sylwia Weissberg

Prawo Jazdy

030

 

95 7330-462

Marta Dawidowicz

025

 

Katarzyna Pelc

 

95 7330-431

Paula Kubiak/ Adrian Jacenik

026

 

 

95 7330-432/487

Katarzyna Bielecka/Beata Prończuk

 

Z-ca Naczelnika Wydziału

Bartosz Kmita

Rejestracja pojazdów

 

95 7330-492

FAX Wydz. Komunikacji

 

 
Nr telefonu Pracownicy

95 7278-146

Dagmara Wilmańska

Wioleta Skalik

 
Nr telefonu Pracownicy Lokalizacja E-mail

95 7314-570

Naczelnik Wydziału

Paweł Tokarczuk

tel. kom. 505 053 360

 

Baczyna
ul. Myśliborska 2

pzdgorzow@op.pl

Z-ca naczelnika Wydziału

Ewa Bielicka

tel. kom. 660 762 527

 

95 7315-021

tel./fax

Zygmunt Jaworski

tel. kom. 504 274 154

Lidia Chudalewska

tel. kom.  504 218 941

Anna Paździor

Franciszek Ludniewski

tel. kom. 509 219 768

Dróżnicy

tel. kom. 600 377 172

 
Nr telefonu   Nr pokoju Piętro Godziny pracy

95 7330-406

 

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Obywatelskiej

CIVIS SUM

116

Piętro 1

pn. – pt.  9:00 – 13:00

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-440

Urszula Sroka

110

Piętro 1

administracja@powiatgorzowski.pl

95 7330-497

Dawid Witkowski

d.witkowski@powiatgorzowski.pl

95 7330-420

Konserwator: Tadeusz Ruszlewicz

tel. kom. 505 053 584

Kierowca: Andrzej Buryn

tel. kom. 509 219 744

Arkadiusz Witczak tel. 515 448 692

 

Parter

 

 
Nr telefonu Nazwa Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-457

UNIPIN

104

Piętro 1

informatyk@powiatgorzowski.pl

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro  

95 7330-408

 

Marek Hrybacz, Remigiusz Johaniewicz

 

112

Piętro 1

 

 
  Pracownicy Nr pokoju Piętro  

 

Kamil Jakubowski

102

Piętro 1

 

 
  Pracownicy/Nr telefonu      

 

Franciszek Ludniewski

tel. kom. 509 219 765

 

 

 

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-463

fax

95 7330-452

Piotr Koczwara

tel. kom. 601 509 903

314

Piętro 3

sekretariat@gorzow.pinb.gov.pl

kontakt@pinbwgorzowie.pl

95 7330-451

Biuro – Agnieszka Kołcz

Karolina Górna

Ewa Grociak-Żminkowska

Katarzyna Kwiatkowska-Cwojdzińska

315316317

 

pinb.powiatgorzowski@wp.pl

 

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-458

p.o. Dyrektor

Irena Szlempo

208

Piętro 2

pcpr@powiatgorzowski.pl

i.szlempo@powiatgorzowski.pl

95  7330-458

95 7330-459 tel./fax

Sabina Cieśla

207

 

 

95 7330-471

Kamila Grabowska

206

 

95 7330-460

Anna Rakiej-Kozdrowicka

 

95 7330-470

Anna Turek

turek.pcpr@powiatgorzowski.pl

95 7330-472

95 7330-461

Marzena Modrzewska

Sylwia Nowakowska

205

 

95 7330-490

Joanna Słodowa

Emilia Szczepaniak/ Sylwia Tchorzelewska

204

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Piętro E-mail

95 7330-505

Dyrektor

Małgorzata Kobryń

305

Piętro 3

porpsychped1@powiatgorzowski.pl

95 7330-468

95 7330-467

tel./fax

Sekretariat - Anna Iwanowska

304

Sabina Niemczyn

Dorota Poźniak-Przełomiec

306

Magdalena Madejczyk

307

Magdalena Żbikowska

Beata Sobolewska

300

Kamila Oczkoś /Joanna Cegła

Maciej Sobieszek

301

Danuta Przewoźnik

Barbara Przewoźnik

303

Barbara Skwierzyńska

302

Beata Bieńkowska-Blatkiewicz

 
Nr telefonu Pracownicy Nr pokoju Lokalizacja E-mail

95 7360-695

Przewodniczący Zespołu

Daniela Leśkiewicz-Dudek

217

ul. Walczaka 110

66-400 Gorzów Wlkp.

orzeczenia@powiatgorzowski.pl

95 7360-694

Sekretarz Zespołu

216

95 7360-680

tel./fax

Referent Zespołu

Marzena Klukiewicz

95 7360-610

Referent Zespołu

Agnieszka Markowska

11

 
Nr telefonu     Piętro  

95 7330-433

Agent ubezpieczeniowy

 

Parter